CITROËN Ë-SPACETOURER BUSINESS

  DIZAJN

  ŠTÝLOVÉ PROPORCIE A MODULÁRNOSŤ

  Tak ako ostatné verzie ë-SpaceTourer, štýl modelu Citroën ë-SpaceTourer Business  charakterizujú plynulé línie bez agresívnych prvkov a svojimi objemami vzbudzuje pocit istoty a robustnosti. Jeho kolesá a veľmi krátke previsy umožňujú na prvý pohľad rozpoznať krásne proporcie modelu SpaceTourer, ako aj vnútorný priestor, ktorým disponuje.

  ŠTÝLOVÝ A ZÁROVEŇ FUNKČNÝ

  V zadnej časti, v ktorej sa snúbi štýl a funkčnosť, upútajú veľké zadné výklopné dvere batožinového priestoru, ktoré evokujú cestovanie a dávajú tušiť, aké veľké vnútorné priestory sa vo vozidle nachádzajú.  Moderné vozidlo bez limitov, s robustným a elegantným štýlom. Ë-SpaceTourer Business, je skutočnou pozvánkou na cesty profesionálov.

  OSVEDČENÉ RIEŠENIE PRE VAŠU PROFESIU

  Profesionálni prepravcovia osôb, kyvadlová doprava hotelov, taxíky… Určite existuje CITROËN ë-SpaceTourer, uspokojí vaše potreby a potreby vašich zákazníkov! Vďaka svojej extrémnej modularite vám táto verzia Business umožňuje prispôsobiť vaše vozidlo vašej činnosti.

  VARIABLITA PRIESTORU

  OD 5 DO 9 MIEST: NA MIERU PODĽA VAŠICH POTRIEB!

  Ë-SpaceTourerBusiness sa dodáva v 3 dĺžkach (XS: 4,60m, M: 4,95m, XL: 5,30m), s 5 až 9 miestami. Vozidlo je konfigurovateľné « à la carte » čo do počtu sedadiel a zariadení a možno tak získať vozidlo vyhotovené skoro na mieru. Vyberte si Citroën ë-SpaceTourer, ktorý vám vyhovuje!

  POHODA

  VNÚTORNÝ PRIESTOR A PRÍSTUPNOSŤ

  Uvoľnená a priateľská atmosféra v kabíne, v ktorej každý člen posádky využíva svoje vlastné miesto: to je devízou modelu CITROËN SpaceTourer verzie Business. Vozidlo bolo skoncipované pre pohodu rôznorodej klientely, pre skupinu cestujúcich na stanicu za kolektívnymi športami!

  SpaceTourer Business ponúka veľkorysý vnútorný priestor a uľahčený prístup na palubu a to najmä v 3. rade vďaka širokému otvoru svojich bočných posuvných dverí (až do 0,093 v závislosti od vybranej siluety). V interiéri sú sedadlá čalúnené mäkkými a príjemnými materiálmi a zabezpečujú vysoký komfort sedenia.

  OTVÁRA SA S RUKAMI PLNÝMI NÁKLADU !

  Skutočnou exkluzivitou v tomto segmente je hands-free funkcia ovládania bočných posuvných dverí, ktorá umožňuje ich otvoriť a zatvoriť bez dotyku s obidvomi rukami plnými nákladu. Stačí prejsť nohou pod rohom zadného nárazníka a vozidlo sa odomkne a posuvné dvere na strane, na ktorej sa nachádzate, sa automaticky otvoria. Tieto dvere môžu ovládať aj elekromotory, čo je veľkým prínosom pre vodičov: môžu ich ovládať z prednej strany vozidla a zabrániť tomu, aby nimi museli cestujúci manipulovať.

  DROBNÉ DOPLNKY

  Cestujúci môžu takisto využívať množstvo užitočných doplnkov: letecké stolíky, slnečné clony, zásuvky na 12 V a 220 V, háčik na zavesenie mobilného telefónu.

  ODKLADACIE PRIESTORY

  Ë-SpaceTourer Business je vybavený množstvom odkladacích priestorov rozmiestnených po celej kabíne (do 74 litrov), pričom vpredu je k dispozícii spodná priehradka pred sedadlom spolujazdca so zástrčkou typu jack a zásuvkou 12 V, USB port, vrchná odkladacia priehradka, ktorá môže byť osvetlená a chladená, držiaky na nápoje po oboch stranách palubnej dosky, horná otvorená stredová odkladacia priehradka  a dve veľké kapsy v dverách, do ktorých sa zmestí fľaša o objeme 1,5 l .

  BATOŽINOVÝ PRIESTOR

  Vnútorné priestory sú podľa potreby modulovateľné vďaka posuvným sedadlám na koľajniciach a možno tak vytvoriť optimálny objem batožinového priestoru (až do 2 932 litrov vo verzii XL – 5 miest).

  OBJAVTE CITROËN Ë-SPACETOURER BUSINESS