CITROËN C4 CACTUS

MODERNÝ HATCHBACK

Značka Citroën odhaľuje Nový Citroën C4 Cactus, svoju novú ponuku kompaktného hatchbacku . C4 Cactus prešiel výraznou zmenou, osvojil si identifikačné znaky svojho segmentu, pokiaľ ide o technológie a motorizácie, a pritom sa odlišuje svojim unikátnym charakterom a svojim komfortom. Nový Citroën C4 Cactus, vybavený systémom odpruženia s tlmičmi s progresívnymi hydraulickými dorazmi™ a sedadlami Advanced Comfort, je HATCHBACK s ultra vysokou úrovňou komfortu.

ULTRA KOMFORTNÝ INTERIÉR

Nový hatchback Citroën C4 Cactus predstavuje zásadnú etapu programu Citroën Advanced Comfort® so zavedením systému odpruženia s tlmičmi s progresívnymi hydraulickými dorazmi ™ (Progressive Hydraulic Cushions™ – PHC) v Európe a so zavedením sedadiel Advanced Comfort® v svetovej premiére. Ponúka tak nevídaný jazdný komfort, typický pre Citroën. Vďaka svojim 12 jazdným asistentom a 3 technológiám konektivity umožňuje svojim cestujúcim ľahkú jazdu v uvoľnenej atmosfére.

VZRUŠUJÚCI EXTERIÉR

Svieži a originálny vietor zavial do segmentu kompaktných hatchbackov v podobe nového Citroënu C4 Cactus. Jeho monolitická silueta čistých tvarov je zvýraznená grafickými prvkami, typickými pre Citroën, ktoré zdôrazňujú plynulé línie jeho karosérie, ako sú vonkajšie ochranné prvky karosérie Airbump® v spodnej časti dverí, ničím nerušený pás presklenia a vznášajúca sa strecha, predná časť so zdvojenými svetlometmi, alebo široký svetelný podpis LED svetlometov s 3D efektom v zadnej časti.

Menu