CITROËN C3

PRIPRAVENÝ DO AKCIE

Jedinečný tvar novej C3 sa odlišuje svojou charizmatickou čelnou maskou a výraznými krivkami, ktoré jej dodávajú silný a energický vzhľad. Vďaka svojim hladkým objemom, grafickému podpisu a farbám ide o trendy model idúci s dobou. S novou C3 sa odlíšite výnimočnosťou a moderným duchom!

NADŠTANDARDNÝ KOMFORT

Nová C3 chráni posádku ako v bavlnke a izoluje ju od okolitého vonkajšieho sveta a od všetkých nerovností na ceste. Už od vstupu na palubu budete vnímať ozajstný pocit pohodlia, ktorý vyžarujú vizuálne aj fyzicky komfortné sedadlá, presklená panoramatická strecha, ktorá zaplavuje interiér svetlom a dôvtipné odkladacie priestory. Nová C3 je kompaktné a elegantné vozidlo a umožňuje Vám cítiť sa ako doma.

OBÝVATEĽNOSŤ A ODKLADACIE PRIESTORY

Odkladacie priestory boli vyvinuté tak, aby boli maximálne funkčné. Nová C3 ponúka premyslený stredový odkladací priestor uvoľňujúci maximálne miesto vpredu, ktorý dopĺňa schránka pred spolujazdcom s najväčším objemom vo svojom segmente (6,25 litrov). Predné dvere disponujú priestrannými vreckami. Výber svetlej farby vnútornej časti týchto odkladacích priestorov kontrastuje s odloženými predmetmi, aby sa dali ľahšie vyhľadať. Kompromisy nie sú ani v batožinovom priestore, ktorý disponuje objemom zhruba 300 litrov.

Menu