C4 PAUŠÁL

  C4 PAUŠÁL

  už od 299€ s DPH/mesačne

  CITROËN PAUŠÁL

  Vozidlo Citroën C4 v praktickej výbave FEEL už za 299€/mesačne s DPH v bielej farbe, perleťovej bielej, červenej, modrej a sivej farbe Artense a Platinum.

  K dispozícii IHNEĎ bez akontácie.

  Obdobie nájmu: 48 mesiacov s nájazdom maximálne 10 000 km/rok*

  Vozidlo Citroën C4 YOU! v bielej farbe, dostupný s výkonným benzínovým motorom PureTech 100 S&S so 6-stupňovou manuálnou prevodovkou.

  Pokročilé technológie pre poloautonómnu jazdu a Pack Bezpečnosť pre ešte bezpečnejšiu a pohodlnejšiu jazdu. Samozrejmosťou je: tempomat s obmedzovačom rýchlosti, Coffe Break Alert a Active Safety Brake (automatické núdzové brzdenie) + systém varovania pred zrážkou, aktívny systém upozornenia na nechcené prekročenie jazdného pruhu, systém rozpoznávania dopravných značiek s rýchlostným obmedzením a s odporúčaním rýchlosti na tempomate.

  CITROËN Connect Rádio s DAB funkciou na 10″ dotykovom displeji, 6 reproduktorov, Connect Play : Mirror Screen (Android Auto / Apple CarPlay™), Bluetooth

  Komfortné odpruženie Citroën Advanced Comfort®, vďaka ktorému vozidlo počas jazdy hladko prekonáva prekážky, výmole alebo spomaľovače.

  Citroën c4 you! už za 18 990 € alebo na operatívny leasing Citroën paušál za 299 €/mes.

  • Zmluvné obdobie 36 mesiacov a 10 000 km/rok
  • Bez akontácie
  • Vrátane kompletného servisu
  • Vrátane poistenia
  • Zimné pneumatiky

  Ďalšie vozidlá